Hotel Axa Praha

.Hotel AXA nabízí příjemný odpočinek, pohodlí a současně možnost relaxace a sportu přímo v centru Prahy. Je ideálně situován nedaleko historické části města a jen pár desítek metrů od hlavní obchodní zóny, což uspokojí i ty nejnáročnější požadavky návštěvníků Prahy. Rádi Vás přivítáme v našem hotelu, který nabízí 137 pokojů ve tříhvězdičkové kategorii. V areálu Paláce AXA lze také využít služeb krytého bazénu (25 m), sauny, solária, masáže a fitness centra, které jsou přístupné jak hotelovým hostům, tak i veřejnosti. Hotelová restaurace jistě potěší každého lahodnou tradiční kuchyní připravenou na principech zdravé výživy.


Hotel AXA nabízí ubytování ve 137 pokojích tříhvězdičkové kategorie. Poskytuje jednolůžkové, dvoulůžkové (double / twin), třílůžkové, rodinná apartmá a 4 bezbariérové pokoje. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají TV + SAT a na většině z nich jsou ledničky. Koupelny jsou standardně vybaveny sprchami (vana na přání zákazníka). Služeb recepce lze využít 24 hodin denně.


Resturace - AXA pod vedenim kuchaře Jana Dlabala srdečně nabízí své gastronomické služby všem, kteří chtějí prožít hezké chvíle s dobrým a zdraví prospěšným jídlem. K přípravě pokrmů a nápojů používáme nezatěžující tradiční světové technologické postupy, vaříme z kvalitních a čistých přírodních produktů, které zpracováváme bez užití chemických aditiv. Pro naše hosty nabízíme široký výběr masových i bezmasých pokrmů. Naše gastronomie je tak vhodná pro všechny, kteří hledají nejen inspirativní lahodné chutě, ale i pokrmy prospěšné organizmu.


Hotel AXA nabízí okružní jízdy a procházky Prahou s průvodcem, služby concierge, relaxační služby (bazén, sauna, masáže, solárium, Axa Gym), příjezdové a odjezdové dopravní služby (letiště, nádraží), dopravní služby po Praze i mimo Prahu. Funkcionalistická budova hotelu AXA byla projektována a postavena architektem a stavitelem Václavem Pilcem v letech 1930-32. V této polyfunkční budově, která byla koncipována především s ohledem na sportovní charakter hotelu (25m plavecký bazén, původně se skokanskou věží, velká a malá tělocvična), byly i prostory obchodní (obchodní dům Jepa), restaurační a komerční. Pokoje byly vybaveny funkčním nábytkem ve stylu hotelu.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-axa@toprague.cz
Adresa: Na poříčí 1051/40 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Axa Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Axa Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist